Zabraniam kopiowania zdjęć i treści bez mojej zgody . Obsługiwane przez usługę Blogger.

Yankee Candle Riviera Escape to zapach..

by - 21:22:00...eleganckiego, zadbanego mężczyny. Dlaczego ? Zacznijmy od początku. 

Goodies pisze o nim : "Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o zapachu delikatnej bryzy morskiej połączonej z aromatem śródziemnomorskich kwiatów oraz niewielkim dodatkiem ambry. Nie jest to killer zapachowy a delikatny, świeży wosk". 

Miała być morska bryza i kwiaty a wiecie co ja czuję ? Męską piankę do golenia a dokładniej ten zapach kojarzy mi się z mężczyzną, który właśnie tej pianki używał, bo wosk ma trochę ciepła i więcej świeżości niż sama pianka do golenia. Lubię zapach pianki do golenia, jest świeży i elegancki zarazem, jednak gdzie tu bryza i nadmorska świeżość ? No chyba, że dodać, że ten mężczyzna właśnie wyszedł z pod prysznica, wtedy trochę tej morskiej bryzy będzie ;-) To naprawdę ciekawy zapach. A z kwestii technicznych to wosk kosztuje 9 zł i pali się około 8 h, ja takie woski dzielę na kilka części 4-5 a każdą palę zazwyczaj po dwa razy.  Miałyście już go, jak pachnie dla Was ?


UWAGA !

Woski parafinowe palimy przy otwartym oknie a te takie są, tak samo Yankee Candle. Jeśli szukasz wosku sojowego to będzie to WoodWick.Sklep internetowy Goodies.pl

You May Also Like

0 komentarze