Zabraniam kopiowania zdjęć i treści bez mojej zgody . Obsługiwane przez usługę Blogger.

Warsztaty/Konsultacje


Od kwietnia ruszam intensywnie! Możecie mnie "wypożyczyć" mnie i pytać o wszystko!

Pielęgnacja dla opornych, czyli..

Opowiadasz mi wszystko o swojej cerze, przysyłasz zdjęcia i to czego aktualnie używasz. Pomogę w ułożeniu pielęgnacji i uporaniu się z problemami skórnymi ( o ile wina leży po stronie pielęgnacji oczywiście ). Wybiorę Ci kosmetyki, wytłumaczę składy, powiem czym się kierować przy zakupie kosmetyków. Mogę być też tylko twoim przewodnikiem w poszukiwaniu kosmetyków, cóż.. nie chcę ujednolicać mojej pomocy. Dlatego mówię o "wypożyczeniu" mnie do wsparcia, oczywiście w dziedzinach na których się znam.

Koszt? Hmm.. dogadamy się! Napisz do mnie na FB: Mylovelyfuchsia.

Same zdecydujcie czy jestem odpowiednią osobą do pomocy..

Zdarzają się pytania czy mam ukończone studia - nie, niestety musiałam zrezygnować z nauki ze względów osobistych, planuję iść na kosmetologię ( ale rozważam czy aby nie lepiej po prostu więcej siedzieć nosem w książkach i zdobyć więcej wiedzy niż papierek ) aby zwiększyć swoją wiarygodność, niestety mogę mieć dużą wiedzę ( nie mówię, że jestem alfą i omegą, ale sporo się nauczyłam ) a i tak będzie się mnie oceniać przez pryzmat braku tytułu. Zapewniam, że moja wiedza jest na wysokim poziomie aczkolwiek chcę dalej rozwijać się w tym kierunku i cały czas kształcić, bo zawsze jest coś czego warto się douczyć. Jak to mówią tylko głupiec twierdzi, że wie wszystko. 

A warsztaty?

Są to tematyczne warsztaty pielęgnacyjne, które będę organizować. Na warsztatach będziemy mówić np. o skórze trądzikowej. Postaram się opowiedzieć się wam najważniejsze kwestie w pielęgnacji takiej cery tzn. czego unikać w kosmetykach a na jakie składniki polować bądź jak powinna wyglądać rutyna pielęgnacyjna takiej cery. Dodatkowo pod koniec warsztatów będziemy tworzyć kosmetyki indywidualnie dobrane do naszej cery. Bardziej skupiam się na tworzeniu kosmetyków, to bardzo fajna sprawa, ale żeby takie kosmetyki tworzyć musimy porozmawiać o pielęgnacji i typach cery aby stworzyć takie, które będą idealnie dopasowane. Wszystkie informacje dokładnie znajdziecie w wydarzeniach.


Share
Tweet
Pin
Share