Zabraniam kopiowania zdjęć i treści bez mojej zgody . Obsługiwane przez usługę Blogger.

Domol z certyfikatem Ecolabel. Tanie, ekologiczne środki czystości...

by - 08:00:00
Dobre, ekologiczne środki czystości zazwyczaj sporo kosztują i wiele osób z tego powodu sięga po coś tańszego, ale z gorszym składem. Rossmann ma kilka ekologicznych kosmetyków dla domu w dobrej cenie i często są w promocji. Niestety nie trzeba podawać pełnych składów chemii domowej, ale certyfikat mówi nam, że są bezpieczne dla środowiska i dla nas. Wiedzieliście o nich ?

Proszku używam już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona, wszystko dopiera tak jak trzeba i co tu więcej o nim można powiedzieć, po prostu dobrze pierze. Ten proszek będzie również idealny do prania ubranek dla dzieci. Resztę też na pewno kupię w najbliższym czasie.


Domol uniwersalny środek do czyszczenia z octem 1 l  za 5,99 zł

Skład : Poniżej 5% anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne. Kwas octowy, kwas cytrynowy, barwnik.

Zalecane dozowanie: ok. 60 ml płynu na 5 litrów wody przypadku normalnych zabrudzeń. W przypadku uporczywych zabrudzeń należy stosować płyn w postaci nierozcieńczonej. Nanieść płyn za pomocą zwilżonej ściereczki lub gąbki na czyszczoną powierzchnię, pozostawiając na kilka minut, a następnie dokładnie spłukać. Wskazówki: nie należy stosować do czyszczenia marmuru, powierzchni wrażliwych na działanie kwasów. W przypadku wątpliwości proszę przetestować działanie płynu w niewidocznym miejscu. Stosować rękawice ochronne w przypadku wyjątkowo wrażliwej skory.

Domol szare mydło w płynie 750 ml za 6,69 zł

Skład : 15 % lub więcej, ale mniej niż 30 %: mydło. Produkt zawiera kompozycje zapachowe, barwniki i substancje pomocnicze.

1 nakrętka = 40 ml Dodać 11 nakrętki (ok. 60 ml) mydła w płynie do 10 l wody. Prawidłowe dozowanie oszczędza pieniądze i pomaga chronić środowisko. Przy silnym zabrudzeniu ewentualne zwiększyć dozowanie. Wycieranie na mokro i do sucha nie jest konieczne.

Domol proszek do prania ultra Sensitive - 16 prań 1080 g za 14,99 zł

Skład : 15% lub więcej, ale mniej niż 30%: zeolity, związki wybielające na bazie tlenu, 5% lub więcej, ale mniej niż 15% niejonowe środki: powierzchniowo czynne, mydło, mniej niż 5%: polikarboksylany, enzymy (Subtilisin, Amylase). Produkt zawiera: Sodium Carbonate, Sodium Sulfate, Sodium Silicate, TAED, Cellulose Gum, Trisodium Dicarboxymethyl, Alaninate (MGDA), SIlicone.

Szczegółowe informacje dotyczące dozowania zawarte na opakowaniu. Wskazówki dotyczące prania: Dozuj proszek wsypując go do komory na detergenty w pralce. Sortuj pranie z uwzględnieniem instrukcji prania zawartych w piktogramach na metkach wyrobów tekstylnych. Do prania tkanin wielobarwnych stosuj proszek domol ULTRA SENSITIVE do kolorów. Przy praniu szczególnie delikatnych tkanin (wełny i jedwabiu) stosuj środek specjalnie do nich przeznaczony. Przy lekkich zabrudzeniach wybierz cykl prania. Plamy trudne do usunięcia wywabiaj przed praniem używając odplamiacza. Unikaj bezpośredniego kontaktu tkanin z proszkiem. Nie musisz stosować dodatkowego środka zmiękczającego wodę. Jeżeli masz alergię na kurz domowy, zawsz pierz pościel w temperaturze 60°C, jeżeli ktoś z domowników ma chorobę zakaźną. Szczególnie wskazany przy alergiach i skórze wrażliwej. Nie zawiera kompozycji zapachowych, barwników i środków konserwujących. Chroń środowisko podczas prania: Sortuj pranie (np. według kolorów, stopnia zabrudzenia, rodzaju tkanin). Wykorzystuj w pełni ładowność pralki. Nie stosuj zbyt wiele detergentu i skorzystaj z instrukcji dozowania. Pierz w możliwie niskich temperaturach. Jeżeli masz alergię na kurz domowy, zawsze pierz pościel w temperaturze 60°C. Pierz w temperaturze 60°C, jeżeli ktoś z domowników ma chorobę zakaźną.

Domol EKO tabletki do WC ekologiczne 13 szt za 9,99 zł

Skład : Mniej niż 5% środki wybielające na bazie tlenu, niejonowe związki powierzchniowo czynne. Produkt dodatkowo zawiera; kompozycje zapachowe.

Zawartość: 13 tabletek po 25 g= 325 g e. (poziom napełnienia uzależniony od czynników technicznych). Karton został wyprodukowany w ponad 80% z makulatury i może być oddawany do punktów zbiórki makulatury. Opakowanie tabletek wytworzono z materiałów nadających się do recyklingu.

Otworzyć foliowe opakowanie i wrzucić tabletkę bezpośrednio z folii do wody. Roztwór czyszczący pozostawić w toalecie na 30 minut, a w przypadku uporczywych osadów z kamienia i brudu najlepiej na noc. Następnie spłukać. W celu dokładnego wyczyszczenia można po ok. 10 minutach wyczyścić toaletę roztworem czyszczącym i szczotką.

You May Also Like

0 komentarze