Zabraniam kopiowania zdjęć i treści bez mojej zgody . Obsługiwane przez usługę Blogger.

Vianek tonik - wcierka normalizująca do skóry głowy

by - 15:09:00Butelka wcierki o pojemności 150 ml kosztuje od 15-19 zł. 


Preparat w formie toniku do stosowania na skórę głowy, normalizujący pracę gruczołów łojowych. Zawiera kompleks ekstraktów z pokrzywy, skrzypu, łopianu, szałwii i brzozy, bogatych w składniki mineralne (cynk, miedź, krzem) oraz witaminy, które wzmacniają cebulki, znacząco przyspieszając wzrost włosów. Olejki rozmarynowy i eukaliptusowy odświeżają, pobudzają i odżywiają skórę głowy. Systematycznie stosowanie sprawia, że włosy rosną mocniejsze i grubsze, stają się bardziej odporne na uszkodzenia.

Miałam już dwie butelki tej wcierki i chcę więcej, bo działa a dodatkowo jest tania. Butelka starcza na miesiąc uzywania co drugi dzień. Pobudza cebulki włosów, dzięki czemu rosły mi dużo więcej niż zazwyczaj, ale ile dokładnie przyrostu da wcierka muszę jeszcze zbadać przy trzeciej butelce Vianka używanej bez żadnych witamin, szamponów na porost itp. Nie lubię suszego szamponu, czuję się po nim niekomfortowo, więc stwierdziłam, że spróbuję wcierki i to był strzał w dychę ! Delikatnie odświeża skalp, dzięki czemu możemy zapomnieć o suchym szamponie. W tym celu trzeba go nałożyć trochę mniej niż jako wcierkę, bo zbyt duża ilość powoduje odwrotny efekt. Polecam inny atomier, który robi mgiełkę, bo ten ma zbyt mocny strumień. Ma przyjemny ziołowy zapach, ale nie utrzymuje się on zbyt długo na włosach czy skórze głowy. Nie lubię tylko tego, że ta firma pakuje kosmetyki w butelki PET, których nie można używać ponownie. Skoro to firma naturalna to powinna też wspierać to aby butelki można było używać nie tylko raz.Woda
Propanediol - substancja nawilżająca, emulgująca. Nośnik substancji aktywnych oraz naturalny konserwant.
Gliceryna roślinna,
Ekstrakt z pokrzywy, Ekstrakt ze skrzypu polnego, Ekstrakt z łopianu, Ekstrakt z szałwii lekarskiej, Brzoza biała - ekstrakty roślinne.
Panthenol - prowitamina B5, nawilża.
Glukozyd kokosowy - substancja myjąca,
Kwas mlekowy - kwas AHA, pomaga w złuszczaniu starego naskórka,
Betaina kokamidopropylowa - substancja myjąca,
Kwas fitowy -  regulator pH, konserwant.
Olejek rozmarynowy, Olejek eukaliptusowy - olejki eteryczne,
Alkohol benzylowy - bezpieczny konserwant,
Kompozycja zapachowa, Limonen, Linalol, Geraniol - substancje zapachowe z olejków eterycznych.
Kwas dehydrooctowy - bezpieczny konserwant,

Pięknie opisany każdy składnik jest na stronie sylveco tej wcierki LINK

You May Also Like

0 komentarze