Zabraniam kopiowania zdjęć i treści bez mojej zgody . Obsługiwane przez usługę Blogger.

Kwiatek do kąpieli bademeisterei

by - 08:00:00
Takie cudo kosztuje około 20 złotych, moim zdaniem cena jest bardzo zawyżona.


Te wysoko jakościowe biologiczne dodatki do kąpieli dają pachnącą, kremistą przyjemność kąpieli w wannie. Szlachetne masło Shea i pierwszej jakości olej z oliwki dostarczają skórze ważne składniki pielęgnujące i odżywki oraz zapewniają natłuszczenie skóry po kąpieli oraz ją udelikatniają. Wspaniale pachnące olejki eteryczne rozwijają ich właściwości w gorącej wodzie i dają niezapomniane dobre samopoczucie. Z kontrolowanych upraw biologicznych! Składniki tego zestawu do kąpieli pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych , nie zawierają sztucznych substancji zapachowych i barwników i dlatego nadają się wyśmienicie dla wrażliwej skóry. Wszystkie produkty Ecoworld są certyfikowane przez  Cosmos Organic und Austria Bio .


Bardzo lubię umilacze kąpielowe, ale ten nie spodobał mi się. Dostałam go, więc cena nie była dla mnie straszna, ale gdybym go kupiła to byłabym okropnie zła. Okronie długo się rozpuszcza a dodatkowo nie daje nic, jest zdecydowanie za małe na większą kąpiel. Gdyby chociaż ładnie i intensywnie pachniał, ale nie.. praktycznie nie ma zapachu. Szkoda, bo mógłby być fajnym dodatkiem. Ostrzegam, nie warto !


Wodorowęglan sodu, kakao Theobroma *, kwas cytrynowy, skrobia kukurydziana *, oliwa z oliwek  *, kwiat lawendy*, zapach*, linalool**L *, limonen **   *z kontrolowanych upraw ekologicznych  ** komponenty naturalnych olejków eterycznych

You May Also Like

0 komentarze