Zabraniam kopiowania zdjęć i treści bez mojej zgody . Obsługiwane przez usługę Blogger.

Amilie Tip Top - rozświetlacz czy róż ?

by - 14:35:00Róż kosztuje 32,90 / 3,8 g ( na stronie pisze 3,8 g a na moim opakowaniu 3,5 g ale swoje mam kupione dosyć dawno, więc może się coś zmieniło ) ale możemy kupić próbkę 0.12 g za 2,90 zł.Rozświetlający, delikatny róż w kolorze jasno łososiowym z cudownie iskrzącymi się drobinkami. Polecany przede wszystkim do jasnej i bardzo jasnej karnacji. Idealnie sprawdza się latem. Pięknie rozświetla twarz i stanowi doskonałe zwieńczenie makijażu. Skóra wygląda na młodą, wesołą oraz wypoczętą. Wodoodporny i bardzo trwały. Dzięki gładkiej, jedwabistej konsystencji produkt ten łatwo się aplikuje i nie tworzy nieestetycznych plam czy smug. Polecany do każdego typu cery także wrażliwej, alergicznej czy z problemami. 

Na opakowaniu napisane jest rozświetlacz i trochę mnie to zmyliło, kupiłam go za groszę od kogoś, bo były one w jednym z boxów. Myślałam, że to rozświetlacz a to jest róż ! Przepiękny, niezwykle delikatny ale róz. Nigdy nie używałam różu i trochę się bałam, więc leżał sobie biedaczek. Ostatnio na ekocudach miałam okazję być na warsztatach makijażowych i  nauczyłam się nakładać róż, bardzo mnie o cieszy. Różu na twarzy prawie nie widać ale twarz wydaje się dużo ładniejsza, zdrowsza. Zaczęłam więc używać tego różu i jestem z niego bardzo zadowolona, ma przepiękny kolor. Lubię nakładać go zamiast rozświetlacza ( tylko na policzkach ), wtedy mam róż i rozświetlacz w jednym. Minerały same w sobie są wydajne, więc zużyć taki róż to kwestia dobrych paru lat. Taki róż się nie psuje, nie ma substacji organiczych, więc możemy go trzymać aż skończymy, więc w porównaniu do drogeryjnych, jest to ogromny plus. Niby napisano na nim ważność 24 mc od otwarcia ale w naszym prawie jest to wymagane, za granicą zniesiono ważność minerałów i są ważne bezterminowo, u nas niestety jeszcze nie ale to tylko strona formalna.
Na stronie Amilie wszystkie składy są dobrze opisane :

Mika – naturalny minerał. Drobinki miki działają jak małe kryształy, któreodbijają i rozpraszają światło, dzięki czemu ukrywają niedoskonałości isprawiają, że skóra jest promienna i rozjaśniona.
Dwutlenek Tytanu – naturalny minerał. Posiada właściwości antybakteryjne(polecany dla skóry trądzikowej). Jest też naturalnym filtremprzeciwsłonecznym. Znajduje zastosowanie zwłaszcza w kosmetykach dladzieci lub dla osób o skórze wrażliwej. 
Tlenki żelaza, Ultramaryna – pigmenty 


You May Also Like

0 komentarze