Zabraniam kopiowania zdjęć i treści bez mojej zgody . Obsługiwane przez usługę Blogger.

Pixie mega matt kapok tree powder - cudo !

by - 14:06:00

Błyszczysz się jak miliony monet ? Niczym diament ? No cóż.. Na naszej twarzy ten blask nie jest tak pożądany. Chcesz się tego pozbyć ? Mam dla Ciebie cudowną nowość ! Jednoskładnikowy puder mega matujący, który zlikwiduje twój problem. Będziesz mogła wyjść bezpiecznie z domu bez obaw, że twój blask oślepi pobliskiego kierowce i spowodujesz wypadek ;). Zaciekawiona ? Oto sprawca całego zamieszania.

Puder możemy kupić w dwóch pojemnościach oraz próbkę w cenach 1g w saszetce / 3,90 zł , 3,5 g w takim słoiczku jak mój / 39,90 zł oraz w standardowym opakowaniu 6,5 g / 59,90 zł. Cena nie jest zbyt wysoka patrząc na wydajność.


Wyrusz z nami w wędrówkę po nieprzeniknionej amazońskiej puszczy. Chcemy opowiedzieć Ci szczególnie o jednym, niezwykłym drzewie, które od wieków zachwyca i zastanawia swoją naturą i właściwościami. Wszystko przez potężne korzenie i rozłożyste, imponującej długości gałęzie, niebotyczny pień oraz niecodziennej urody kwiaty, które sprawiają, że drzewo ma niemal mistyczny charakter. W jego niezwykłą moc wierzyli już Majowie, którzy przypisywali mu rolę łącznika pomiędzy światami doczesnym i wiecznym. My znaleźliśmy w nim źródło składnika, który pozwolił nadać naszym kosmetykom niespotykaną dotąd lekkość.

Dojrzałe owoce drzewa kapokowego, bo nim mowa, uwalniają nasiona otulone miękkim, niezwykle lekkim i sprężystym puchem, który jest odporny na działanie wody. Kiedyś wykorzystywano go do wypełniania kamizelek ratunkowych (stąd nazwa kapok), a my zmikronizowaliśmy go i zamknęliśmy w naszym najnowszym pudrze matującym. Dzięki niemu udało nam się uzyskać kosmetyk, o niepowtarzalnych właściwościach.

ZASTOSOWANIE

Kapok Tree Powder to puder zapewniający długotrwałe działanie matujące. Pochłania nadmiar sebum i optycznie wygładza cerę, dając efekt „soft-focus”. Kosmetyk sprawdza się najlepiej w przypadku skóry tłustej i mieszanej. Jeżeli masz problem ze świeceniem się skóry, szczególnie w tzw. strefie „T”, to propozycja dla Ciebie. Mimo swoich mocnych właściwości matujących, puder nie przesusza cery.

Tak ! Puder ma tylko jeden składnik Cellulose. Puder matuje naszą twarz na calutki dzień, dodatkowo nie ucieka nam z twarzy, jakby się w nią wtapiał i trwał. Moja twarz lubi się mocno pocić, więc w najgorszy upał po prostu rzeki rwą na mojej twarzy, żaden puder nie przetrwa. Żaden ? I tu nastało moje zdziwienie , Zazwyczaj po takim przeżyciu mój makijaż jest do zrobienia od nowa a po zastosowaniu tego pudru było inaczej. Twarz wyschła a makijaż był na miejscu. Nic nie poprawiałam. Puder jest wart każdych pieniędzy, dodatkowo jest mega wydajny, więc te 3,5 g będę pewnie z rok używać, więc nie ma sensu brać od razu większego. Wygodne opakowanie jest dodatkowym plusem, podoba mi się bardziej niż zwykły słoiczek. Bierzcie i cieszcie się z niego wszyscy powiadam wam :) Jednak puder może na początku delikatnie bielić, ale ładnie się wtapia po chwili, więc bez obaw, staje się transparentny.


You May Also Like

30 komentarze