Zabraniam kopiowania zdjęć i treści bez mojej zgody . Obsługiwane przez usługę Blogger.

Porównanie klei do rzęs DUO i Neicha.. DUO to zło !

by - 06:17:00
Klej DUO kosztuje 34,99 zł za 7 g.

Skład : Water ( woda ), Rubber Latex OPIS ( latex ), Cellulose Gum ( zagęstnik ), Sodium Decylbenzesulfonate ( emulgator ), Ammonium Hydroxide OPIS ( regulator pH ), Fragrance ( substancje zapachowe ), Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool ( składniki substancji zapachowych ), Formaldehyde OPIS ( formaldehyd ).

Latex może powodować alergie, substancje zapachowe również. Skład okropny dla alergika. Zupełnie nie rozumiem perfumowania kleju do rzęs. Formaldehyd jest bardzo toksyczny. Ma numer 10 czyli najbardziej toksyczny, polecam zajrzeć do strony z opisem tego składnika i się przerazić.

Neicha kosztuje 14,90 zł za 5 g.

Skład : Acrylate / Ethylhexyl ( polimer ),  Acrylate Copolymer ( polimer akrylowy ), Water ( woda ), Propylene Glycol ( glikol propylenowy, może podrażniać ).

Dlaczego wolę klej Neicha ?


Klej Neicha jest moim faworytem nie tylko z powodu prostego i nieszkodliwego składu a dodatkowo niższej ceny. Ma cieniutki pędzelek i lepsze opakowanie dzięki czemu łatwiej go nałożyć. Tubka z klejem DUO potrafi zaschnąć mi u wyjścia i muszę robić dziurkę igłą a czasem gdy za mocno się ją przyciśnie można zakleić sobie całą rzęsę. Moim zdaniem o wiele lepiej trzyma rzęsy, nie odpada mi tak jak potrafił to robić klej DUO. Neicha zdecydowanie lepiej się zmywa. Klej znalazłam w jednym z pudełek beGlossy i bardzo się cieszę, że mogłam go poznać, nie zamienię go na żaden inny. Dodatkowo Neicha nie testuje na zwierzętach !


You May Also Like

0 komentarze