Zabraniam kopiowania zdjęć i treści bez mojej zgody . Obsługiwane przez usługę Blogger.

Ekocuda - relacja z targów kosmetyków naturalnych !

by - 19:57:00

EKOCUDA: zachwyciły, zainspirowały, uświadomiły!

Ponad 7 500 osób odwiedziło Ekocuda, czyli Targi Kosmetyków Naturalnych, których pierwsza edycja odbyła się w ubiegły weekend w samym sercu Warszawy - Domu Towarowym Braci Jabłkowskich przy ulicy Brackiej 25. Miłośnicy kosmetyków naturalnych tłumnie przybyli, by poznać szeroką ofertę produktów inspirowanych naturą, przetestować nowe marki, zasięgnąć konsultacji lub zakupić ekocuda na świąteczne prezenty.

Fot. Patrycja Toczyńska


Było pachnąco, kolorowo i różnorodnie. Kobiety, mężczyźni, a także najmłodsi mogli wybrać coś dla siebie spośród oferty przygotowanej przez 66 polskich i zagranicznych wystawców kosmetyków naturalnych. Wielu skorzystało z niecodziennej możliwości zasięgnięcia porady wizażystki czy przetestowania zabiegów z użyciem preparatów najnowszej generacji. Chętnych do udziału w warsztatach towarzyszących targom, także nie brakowało, co tylko potwierdziło fakt, iż otwartość na wiedzę z zakresu bycia świadomym konsumentem rośnie.
  • Od kilku lat używam kosmetyków naturalnych i gdy tylko dowiedziałam się, że w Warszawie odbędą się Ekocuda, wiedziałam, że to wydarzenie jest właśnie dla mnie. Przyszłam z moimi przyjaciółkami, kupiłyśmy kosmetyki naszych sprawdzonych marek, ale też wyłowiłyśmy kilka nowości, które z chęcią przetestujemy. Byłam pod wielkim wrażeniem, że rynek kosmetyków naturalnych tak bardzo się rozrósł, co nas, klientki, bardzo cieszy – mówi Kasia, uczestniczka targów.
 Fot. Patrycja Toczyńska


Ekocuda stworzyły także przestrzeń wymiany opinii i dialogu pomiędzy wystawcami i ich potencjalnymi lub obecnymi klientami. Zainteresowanie zarówno w sobotę, jak i w niedzielę sprawiło, że był to dla nich bardzo intensywny weekend. Dodatkowo nawiązały się nowe relacje, powstały pomysły na nowe inicjatywy, a wszystko to pod wspólnym mianownikiem – prowadzenia zdrowego stylu życia.

Fot. Patrycja Toczyńska

  • Zadowoleni uczestnicy targów, a także usatysfakcjonowani wystawcy, to dla mnie najlepszy dowód na to, że pierwszą edycję Targów Ekocuda mogę uznać za udaną. Pytano mnie o termin kolejnych targów, dlatego po zakończeniu formalności podsumowujących pierwszą edycję, zaczynam przygotowania do drugiej, która prawdopodobnie odbędzie się na wiosnę. Z pewnością wystawców będzie jeszcze więcej, ponieważ już teraz mam pierwsze rezerwacje – mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda.

Dorota Steliga
Dorota.steliga@ekocuda.com

Więcej informacji:

www.ekocuda.com
www.facebook.com/ekocudacom
www.instagram.com/ekocuda


Teraz parę słów z mojej strony. Targi były bardzo dobrze zorganizowane, było bardzo dużo fajnych wystawców ale nie pomyślano o przyjezdnych. Byłam z ciężką torbą, mogli pomyśleć o szatni. Noszenie torby i kurtki w ręku nie sprzyja zakupom. Byłam nastawiona na lepsze promocje, gratisy i rabaty, przecież o to chodzi w targach aby skusić ludzi do zakupów. Niestety, większość cen była taka sama jak na internecie, nie było prawie żadnych gratisów i próbek. Sylveco jak zawsze stanęło na wysokości zadania i dostałam gratis do zakupów pomadkę peelingującą, z Cosnature dostałam próbki przy zakupie odżywki do włosów. Chciałam wydać więcej ale wielu sprzedawców miało gdzieś osoby które chciały coś kupić. Obsługa niektórych stoisk nie była najlpesza. Największym minusem targów było to, że nie wszystkie marki były naturalne, mam nadzieję, że na wiosnę takich marek już nie będzie.  To co kupiłam pokażę wam w nowościach listopada, wiewiele tego było. Miałam swoją wish listę ( KLIK ) ale z róznych powodów kupiłam tylko parę kosmetykow z niej. Byłam na dwóch warsztatach makijażowych Annabelle Minerals oraz Lily Lolo. Oba były świetne. Makijażystki świetnie wszystko wytłumaczyły i pokazały, poznałam ofertę Lily Lolo jeszcze lepiej, kilka kosmetyków wpadło mi w oko i na pewno po nowym roku się w nie zaopatrzę, na razie skupiam się na kupnie mebli. Na następnych targach chętnie zapiszę się na inne warsztaty, dobrze się nauczyć więcej w tak fajnej atmosferze. :) Byłyście na targach ? Jak wasze wrażenia ?

Straszę na zdjęciach, ale zawsze źle wyjdę jak ktoś mi robi zdjęcia :D


You May Also Like

0 komentarze