Zabraniam kopiowania zdjęć i treści bez mojej zgody . Obsługiwane przez usługę Blogger.

Yankee Candle Mango Peach Salsa

by - 08:51:00
Uwielbiam woski, świeczki zapachowe i wszystko inne do 'pachnienia' pomieszczeń. Na razie jestem zakochana w Yankee Candle i Kringle Candle. Woski są bardzo wydajne i używam ich już dłuższy czas, ale ostatnio trochę się zaniedbałam. Poprawiłam się w paleniu wosków, więc chciałabym wam dziś pokazać ulubieńca moich ostatnich dni, który umila mi wieczory.

Za pierwszym razem jak powąchałam ten wosk nasunęła mi się myśl, że pachnie jak smoothie z biedronki ( takie w małych buteleczkach ). Zapach cudowny, świeży, soczyście owocowy. Wąchając go mam wrażenie, że siedzę ze szklanką smoothie. Ten wariant będzie idealnym towarzyszem na lato. Ten zapach jest bardzo delikatny, subtelny, średnio utrzymujący się w pomieszczeniu. Na pewno nada się też na cieplejsze dni i nie będzie nas męczyć. 


A oto moja przecudowna sówka do wosków, zakochana jestem w niech po uszy :) Mam nadzieję, że długo mi posłuży :) Ostatnio woski palę tylko wieczorami, bo w ciągu dnia córcia mi nie daje :) Niech tylko zobaczy to od razu chce świeczkę zdmuchiwać :) 

Wosk możecie zamówić : 
Kliknij na logo, zostaniesz bezpośrednio przekierowany na stronę wosku :)


You May Also Like

4 komentarze